Паркування – не твоя сильна сторона? Drivovo знає, що допоможе з цим питанням, бо ти такий не один!

Ще з 2003 року виробники тачок створили систему «Park Assist». Популярність він почав здобувати тільки у 2006, але зараз ця фіча – той самий помічник, який врятує під час паркування навіть ньюба.

Запустити асистента паркування – easy! Клацаєш відповідну кнопку на панелі, і автівка робить найскладнішу роботу за тебе. Паралельне чи перпендикулярне паркування – немає різниці. Авто самостійно заїде в обране місце.

 

 

Система «Park Assist» автоматично шукає вільний простір за допомогою вбудованих бортових датчиків. Головне, щоб відстань до узбіччя була від 0,5 до 1,5 м, а швидкість не перевищувала 40 км/год. Далі тачка сама розрахує площу вільного простору та порівняє його зі своїми габаритами. Процес займає до 30 секунд. Якщо місця достатньо, авто почне паркуватися.

️Взяти участь️️Взяти участь️

Хвилюєшся за сусідів по стоянці? Видихай! Асистент паркування знаходить безпечну траєкторію руху для заїзду. При цьому додаткову безпеку забезпечує функція автоматичного гальмування: якщо несподівана перешкода з’явиться позаду автомобіля, а водій вчасно не відреагує на звуковий сигнал тачки, вона автоматично загальмує.

В деяких тачках «Park Assist» застосовує камери та дає змогу водієві оглядати всі зони навколо автомобіля на бортовому дисплеї у режимі 360°. Така фіча є у Peugeot 3008!

 

 

У чому ж тоді завдання водія? Потрібно увімкнути асистент, вчасно натискати газ та гальма, іноді контролювати швидкість руху, вимкнути асистент. Легше не вигадаєш! При цьому, якщо виникає надзвичайна ситуація, водій може в будь-який момент взяти авто під свій контроль. Але ризик виникнення ДТП з асистентом і мінімальний!

Система «Park Assist» зробить твоє паркування лайтовим на будь-якій тачці! В міських умовах – вона полегшує життя і робить свою справу за лічені хвилини.

В автопарку Drivovo є безліч авто зі системою «Park Assist», тому, щоб зацінити цю фішку на повну, замовляй тест-драйв на Drivovo. А ми підберемо найкрутіше авто і навчимо користуватися цією функцією! Ти ж знаєш, ми фігні не порекомендуємо!

Економія часу та якісне паркування – що ще побажати?

Сергій Гврітішвілі
Post by Сергій Гврітішвілі
грудня 27, 2022
Для мене спілкування з людьми завжди приємне. А спілкування про сервіс Drivovo - то ваще бімба, адже ми нові, круті та неймовірно драйвові!
timer-icon-clock-icon-simple-vector-icon-timer-icon-clock-icon-white-background-115572335 1 (Traced)
Вигравай тест-драйв щотижня!

Розігруємо круте авто серед підписників блогу. Drive IT Easy!